O nas

Pragniemy aby przebywanie w przedszkolu “Bajkowe Wzgórze” stało się źródłem twórczej radości dla każdego dziecka. Dzieciństwo jest najpiękniejszym okresem w życiu każdego człowieka. Nieustanne odkrywanie świata i poznawanie jego tajemnic. Beztroska zabawa i niczym nie zagrożone poczucie bezpieczeństwa. Wierzymy, że pierwsze osiągnięcia w poznawaniu świata umocnią przekonanie małego człowieka, że jest ono pełne interesujących zjawisk wartych poznania. Tworząc bogate, stymulujące środowisko umożliwimy dzieciom wszechstronny rozwój. Poprzez zabawę pomożemy w nauce języka angielskiego, odkrywanie radości ze wspólnego śpiewania oraz rozwijania artystycznych zdolności.

Niepubliczne Przedszkole Bajkowe Wzgórze przyjmuje dzieci od 2,5 do 5 lat
W ramach czesnego w przedszkolu odbywają się zajęcia:

– język angielski 5x w tygodniu
– zajęcia rytmiczno – muzyczne
– zajęcia logopedyczne
– opiekę psychologa
– świat literek (zajęcia prowadzone w oparciu o Metodę Dobrego Startu Marty Bogdanowicz)
– zajęcia twórcze
– zajęcia z gimnastyki
– zajęcia z dogoterapii (dogoterapia to naturalna metoda wykorzystująca wpływ specjalnie wyszkolonego psa na terapię lub edukację dzieci i młodzieży)

Dodatkowo można skorzystać z :

– Taekwondo
– Zajęcia z piłką
– Warsztaty ceramiczne
– Gimnastyka korekcyjna
– Zajęcia z Robotyki i Logiki
– Zajęcia taneczne
– Indywidualną terapie logopedyczna
– Nocki tematyczne
– Minimalnie raz w miesiącu warsztaty tematyczne

Porada dla rodzica na pierwsze dni w przedszkolu. Pod koniec sierpnia odbywa się spotkanie z Panią psycholog, mające na celu ułatwienie Państwu przejścia przez okres adaptacji dziecka w przedszkolu. Na początku września odbywają się zajęcia integracyjne dla dzieci i rodziców.