Kadra

Agata Krzyżon

Nazywam się Agata Krzyżon. Ukończyłam Studia Wyższe na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Logopedia ze specjalnością neurologopedyczną oraz Podyplomowe Studia Wczesnej Interwencji Logopedycznej. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w pracy z dziećmi oraz dorosłymi. Moje obowiązki dostarczają mi wiele radości, satysfakcji, są wspaniałą przygodą i doświadczeniem. Ponadto jestem osobą komunikatywną, pracowitą i energiczną. Nieustannie, z racji zainteresowań i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych biorę udział w konferencjach, seminariach, warsztatach z zakresu logopedii i psychologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. W wolnym czasie zazwyczaj oglądam dobre filmy, czytam książki lub odpoczywam na świeżym powietrzu.

Magdalena Ślisz

Nazywam się Magdalena Ślisz. W przedszkolu „Bajkowe Wzgórze” prowadzę zajęcia rytmiczno-muzyczne. Jestem Absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I oraz II stopnia, imienia Fryderyka Chopina w Gdańsku oraz Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Prowadzę zajęcia rytmiczne metodą Emila Jaques-Dalcroze’a i Carla Orff’a, które opierają się na nauce poprzez zabawę, śpiew i taniec oraz na swobodnej grze na instrumentach. Głównym celem moich zajęć jest rozwijanie wrażliwości muzycznej dziecka oraz pobudzenie ich do zainteresowań muzycznych. Umuzykalnianie dzieci, nauka gry na keyboardzie oraz pianinie, śpiew i taniec z dziećmi to moja pasja. Dzięki muzyce pobudzona zostaje wyobraźnia a dziecięcy świat staje się bogatszy.

Agnieszka Krzynówek

Nazywam się Agnieszka Krzynówek.  W przedszkolu „Bajkowe Wzgórze” pracuję jako wychowawca przedszkolny oraz nauczyciel języka angielskiego. Jestem absolwentką pedagogiki wczesnej edukacji na  Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, a także filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Praca nauczyciela jest dla mnie ogromną przyjemnością jak i wyzwaniem. Sprawia mi wiele satysfakcji, podchodzę do niej z pasją i zaangażowaniem. Do każdego malucha staram się mieć podejście indywidualne, gdyż każde dziecko jest niepowtarzalne, zasługuje na uwagę i szacunek. Zależy mi na tym, aby dzieci każdego dnia zdobywały nowe umiejętności, rozwijały swoje pasje, były radosne, uśmiechnięte i czuły się ważne.

Martyna Rydzińska

Nazywam się Martyna Rydzińska. W ,,Bajkowym Wzgórzu” pełnię rolę pomocy nauczyciela w grupie maluszków. W przedszkolu staram się zaspokoić indywidualne potrzeby każdego dziecka.
Uważam, że dzieci poprzez zabawę rozwijają swoją osobowość i charakter, a także podporządkowują się przepisom i zasadom obowiązującym w grupie.
Praca z dziećmi daje mi dużo radości, otaczam je troską oraz zrozumieniem.
Jestem osobą pogodną i cierpliwą, dlatego staram się z moimi podopiecznymi
każdego dnia sięgać po niemożliwe.

Agnieszka Jurczuk

Nazywam się Agnieszka Jurczuk. Ukończyłam studia wyższe na Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z logopedią. W przedszkolu “Bajkowe Wzgórze” pracuję jako wychowawca przedszkolny oraz dodatkowo prowadzę zajęcia z logopedii. Jestem osobą otwartą, uśmiechniętą i wrażliwą na potrzeby maluszków. Praca z dziećmi daje mi dużo radości. Uważam, że każde dziecko powinno być akceptowane i kochane, dlatego ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego z moich podopiecznych. Moim celem w pracy z dziećmi jest stworzenie atmosfery pełnej ciepła, radości, otwartości i poczucia bezpieczeństwa.